خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
فروشگاه سیگار برگ در تهران
دوره های آموزش آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی در تهران
دوره کافی شاپ حرفه ای
تور کربلا هوایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
راهنماي گردشگري كانادا راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

موزه سلطنتي اُنتاريو كانادا (Royal Ontario Museum)

يكي از مكان هاي ديدني تورنتو در كانادا موزه سلطنتي اُنتاريو مي باشد. موزه‌ اُنتاريو كانادا كه به ‏ROM‏ هم معروف است، از اولين موزه هاي كاناداست و پنجمين موزه ي بزرگ آمريكاي شمالي است كه داراي گنجينه‌اي بالغ بر ۶ ميليون شيء باارزش است كه در 40 گالري نگهداري مي شود .آثار موزه در حوزه فرهنگ جهاني، تاريخ طبيعي و هنر است كه در شهر تورنتو واقع در استان انتاريو، كانادا قرار دارد.

جاذبه هاي گردشگري كانادا


برچسب‌ها: موزه سلطنتي اُنتاريو كانادا، جاذبه هاي گردشگري كانادا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ آبان ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۲:۵۷ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

پل معلق كاپيلانو كانادا (capilano suspension bridge park)

يكي از پر بازديدترين مكان هاي ونكوور كانادا پل معلق كاپيلانو است. پل معلق كاپيلانو  برترين جاذبه ي ونكوور است كه در پاركي به همين نام قرار دارد  و با بازديد از اين پارك سفري ماجراجويانه، تاريخي و فرهنگي خواهيم داشت. صداهايي از گذشته ي ونكوور در صداي طبيعت آن در مي آميزد و باغات زيبا بر دامن پل ها نقش مي آفرينند تا اولين هنرمندان كلمبياي بريتانيايي افسانه هاي خود را در دل درخت سنوبر و پل معلق كاپيلانو حكاكي كنند و شما را با خود به اعماق جنگل هاي باراني ساحل غربي بكشانند.

جاذبه هاي گردشگري كانادا


برچسب‌ها: پل معلق كاپيلانو كانادا، جاذبه هاي گردشگري كانادا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ آبان ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۰:۴۹ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

رودخانه سنت لارنس و هزارجزيره

هزاران جزيره در يك مكان، اين جزاير بر روي رودخانه سنت لورنس كانادا قرار گرفته اند و مساحت اين جزيره ها از 50 كيلومتر مربع تا جزيره هاي كوچكتر شخصي متفاوت اند. . بعضي از اين جزيره ها به قدري كوچك اند كه تنها يك خانه در آنها جاي ميگيرد.

جاذبه هاي گردشگري كانادا


برچسب‌ها: رودخانه سنت لارنس و هزارجزيره، جاذبه هاي گردشگري كانادا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ آبان ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۸:۳۴ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

شهر كبك كانادا

كبك سيتي كانادا يكي از قديمي‌ترين شهرهاي آمريكاي شمالي است و مركز  استان كِبِك كانادا است. شهر كبك در سال ۱۶۰۸ توسط ساموئل دوچاپلين تاسيس گرديد. اين شهر زيبا مخصوصا محله‌هاي قديمي آن، تداعي‌‌كننده‌ي زيبايي دل‌فريب شهرهاي قديمي اروپا به خصوص فرانسه است و بسياري از ميراث اصيل فرانسوي  خود را حفظ كرده است.

جاذبه هاي گردشگري كانادا


برچسب‌ها: شهر كبك كانادا، جاذبه هاي گردشگري كانادا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲ آبان ۱۳۹۶ | ۰۱:۱۶:۰۹ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

جزيره ونكوور كانادا

جزيره‌ي ونكوور جزيره‌اي زيبا داراي درياچه‌هاي متعدد، سواحل زيبا، مسيرهاي پياده‌روي با چشم‌اندازهاي ديدني، رودخانه‌ها، كوه‌ها و مزارع چشم‌نواز است. جزيره‌ي ونكوور يك مقصد ايده‌آل براي سفرهاي تابستاني است. اين جزيره بخشي از استان بريتيش كلمبياست كه در ساحل غربي كانادا قرار گرفته است.

جاذبه هاي گردشگري كانادا


برچسب‌ها: جزيره ونكوور كانادا، ونكوور، جاذبه هاي گردشگري كانادا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۴:۱۲ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

راهنماي سفر به مونترال

شايد بتوان كانادا را به معناي واقعي كلمه، بهشتي براي عاشقان طبيعت توصيف كرد. كانادا كشوري است با مردمي مهربان كه جاذبه‌هاي گردشگري طبيعي متنوع و بي‌نظيري دارد. شهر مونترال بعنوان بزرگ‌ترين شهر استان كبك مي باشد كه دومين شهر بزرگ فرانسه‌زبان جهان است. شهري زيبا با تاريخچه‌اي غني؛ گذشته‌ي طولاني و زيباي فرانسوي اين شهر بخش مهمي از تاريخي ترين شهر كانادا را تشكيل داده است.

جاذبه هاي گردشگري كانادا


برچسب‌ها: راهنماي سفر به مونترال، مونترال، جاذبه هاي گردشگري كانادا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | ۰۳:۳۱:۵۱ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

راهنماي گردشگري كانادا

درباره كانادا :

كانادا  كشوري در شمال قاره آمريكاي شمالي است كه از ده استان (فدرال) و يازده مركز اداري و سه قلمرو تشكيل شده‌است. اين كشور از اقيانوس اطلس تا اقيانوس آرام و از شمال تا اقيانوس منجمد شمالي گسترده است. بخش زيادي از خاك كانادا به دليل سرماي هوا و نزديكي به قطب شمال، خالي از سكنه است.
هرچند كانادا پس از روسيه بزرگترين كشور جهان است، اما جمعيت آن تنها حدود يك پنجم جمعيت روسيه مي‌باشد. نزديك به ۹۰ درصد از جمعيت اين كشور در امتداد مرز جنوبي آن، تا فاصله ۲۰۰ كيلومتري آمريكا زندگي مي‌كنند. پرجمعيت‌ترين شهرهاي كانادا به ترتيب تورنتو، مونترآل و ونكوور مي‌باشند.
كانادا منابع طبيعي فراواني دارد. آب و هواي آن سرد و در بيشتر نقاط قطبي است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربي، جايي كه شهر ونكوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نياگارا، پهناورترين آبشار جهان هم در اين كشور قرار دارد.
پايتخت سياسي كانادا : شهر اتاوا
واحد پول رسمي كانادا : دلار كانادا
زبان رسمي كانادا : فرانسوي به همراه زبان انگليسي، دو زبان رسمي در كشور كانادا محسوب مي‌شوند.

پيش شماره : 001

آب و هوا : آب و هواي كانادا سرد و در بيشتر مناطق قطبي است.در قسمت جنوب غربي،جايي كه شهر ونكوورقرار دارد معتدل است. بهارفصل باراني در بسياري از نقاط كانادا است. دماي هوا در طول روز به تدريج بالا مي رود ولي شب ها خنك است. ميانگين دماي هوا ۱۲ درجه سانتي گراد بالاي صفر است.

در تابستان در قسمت هاي جنوبي كانادا دماي هوا به طور معمول بالاي ۲۰ درجه سانتي گراد است و گاهي اوقات به بالاي ۳۰ درجه نيز مي رسد.زمستان همه مناطق، آب و هوايي سرد و يخبندان دارند. دماي برخي مناطق گاهاً به ۲۵- درجه زير صفر مي رسد و اين در حالي است كه سواحل غربي كانادا يعني ساحل جنوبي بريتيش كلمبيا (مثل ونكوور)، به علت جريان هواي گرم و مرطوب اقيانوس آرام ، معتدل ترين آب و هوا را داراست و به ندرت دماي زير صفر را تجربه مي كنند.

منبع: سايت راهنماسفر


برچسب‌ها: پايتخت كانادا، زبان رسمي كانادا، واحدپول كانادا، پيش شماره كانادا، آب وهواي كانادا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۲ مهر ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۶:۳۰ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ]
<< مطالب قدیمی‌تر >>