ویلا شمال
تور کربلا هوایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
تور پوکت
تور تایلند
راهنماي گردشگري آلمان راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

جنگل سياه در آلمان

جنگل سياه يا شوارتزوالد (Schwarzwald) معروفترين ارتفاعات سنگي آلمان، يك رشته كوه جنگلي واقع در جنوب غربي آلمان در ايالت بادن -وورتمبرگ است. جنگلي كه در قلب اروپا آراميده و با رنگ سبز، درختان كهن، كوه هاي بزرگش ما را مجذوب خود خواهد كرد.

نام جنگل سياه به خاطر رنگ سبز تيره ي درختان و چشم اندازهاي تيره اي است كه از رويش درختان كاج فراوان و پوشش گياهي بلند اين جنگل در اين منطقه گرفته شده است.


برچسب‌ها: جنگل سياه، راهنماي گردشگري آلمان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۱ آذر ۱۳۹۵ | ۱۲:۰۹:۳۳ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

راهنماي گردشگري آلمان

درباره آلمان :

آلمان كشوري در قاره اروپا با پايتخت برلين است. آلمان از شمال با درياي شمال، دانمارك و درياي بالتيك، از شرق با لهستان و جمهوري چك، از جنوب با اتريش و سوئيس و از غرب با فرانسه، لوكزامبورگ، بلژيك و هلند مرز دارد. مساحت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ كيلومتر مربع است و با ۸۲ ميليون نفر، پرجمعيت‌ترين كشور اروپا است. آلمان داراي نظام سياسي جمهوري فدرال دموكراتيك پارلماني بوده و داراي ۱۶ ايالت است. اين ايالت‌ها مي‌توانند در برخي مسايل مستقل عمل كنند. آلمان هم اكنون يكي از صنعتي‌ترين كشورهاي جهان است و به عنوان ثروتمندترين عضو اتحاديه اروپا، موتور اقتصاديِ حوزهٔ پوليِ يورو محسوب مي‌شود. شهرهاي بزرگ آلمان برلين، هامبورگ، باواريا يا بايرن، مونيخ و فرانكفورت مي‌باشند.جمهوري فدرال آلمان هم‌اكنون يكي از اعضاي سازمان ملل متحد، ناتو، كشورهاي گروه هشت و گروه پنج بوده و از بنيانگذاران اتحاديه اروپا است.

 پايتخت آلمان : برلين

زبان رسمي آلمان : آلماني

واحد پول آلمان: يورو

پيش شماره : 0049

مذهب : كليساهاي مختلف پروتستان ( عمدتاً لوتري)، كاتوليك رومي , اسلام سني

آب و هوا : به طور كلي اين كشور تابستان هاي گرم و زمستان سردي دارد. اما دوره هاي طولاني برف و يخبندان كمتر اتفاق مي افتد. در تمام طول سال امكان بارندگي وجوددارد. دماي هوا درروزهاي ژانويه تا ۳ درجه سانتيگراد و در جولاي تا ۲۲درجه سانتيگراد مي رسد.در طول سال قسمت جنوب غربي آلمان بالاترين درجه حرارت را دارد كه به آب و هوايي مديترانه اي شبيه است. آب و هوا آلمان معتدل است، ولي اختلاف بسياري بين جلگه معتدل ساحلي شمال و كوههاي آلپ بايرن در جنوب كه داراي تابستانهاي خنك و زمستانهاي سرد است,وجود دارد.

منبع: سايت راهنماسفر


برچسب‌ها: پايتخت آلمان، زبان رسمي آلمان، واحد پول آلمان، پيش شماره آلمان، آب وهواي آلمان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۰۱:۳۸:۴۰ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (1)

ايالت باواريا(بايرن) در آلمان

ايالت باواريا(بايرن) در آلمان

ايالت باواريا (Bavaria) يا بايرن (Bayern) آلماني بزرگترين استان آلمان در جنوب اين كشور واقع شده است و شهر مونيخ پايتخت اين ايالت است. باواريا در حال حاضر به يك مركز مدرن صنعتي در اروپا تبديل شده و اقتصاد آن از اقتصاد كشور سوئد نيز بزرگتر و قدرتمندتر است. ايالت باواريا (Bavaria) بزرگترين استان آلمان است.


برچسب‌ها: ايالت باواريا، بايرن، ايالت باواريا آلمان،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۹ مهر ۱۳۹۵ | ۰۱:۳۷:۴۳ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (4)
[ ۱ ]
<< مطالب قدیمی‌تر >>