خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
فروشگاه سیگار برگ در تهران
دوره های آموزش آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی در تهران
دوره کافی شاپ حرفه ای
تور کربلا هوایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
راهنماي گردشگري تايلند راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

راهنماي سفروگردشگري-طبيعت گردي-جاذبه هاي گردشگري و توريستي

سينماي شناور پوكت

پوكت، جزيره افسانه‌اي و مقصد دوست داشتني براي گردشگران در  تايلند است. كشوري كه با طبيعت بي نظير و جاذبه هاي تاريخي و فرهنگي اش به خوبي توانسته در انتخاب هاي گردشگران براي خود جا باز كند.

جاذبه هاي گردشگري تايلند

با بردن نام تايلند اولين تصوراتي كه به ذهن مي آيد سواحل شني سفيد زيبا و آب هاي زلال اطراف آن است. اما ايندفعه به سينمايي منحصر بفرد در وسط اقيانوس فكر كنيد؛ طراحي زيبا و منحصر به فرد اين سينما باعث شده كه افراد زيادي در سراسر جهان آن را تحسين كنند.

سينماي شناور پوكت كه به سينماي مجمع الجزاير معروف است. اين سينما در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده و توسط معمار آلماني به نام اول اسچرن ساخته شده است. تماشاي فيلم بر روي پرده هاي بزرگ سالن هاي معمولي سينما را فراموش  كنيد، سينماي شناور بين دو صخره، در جايي نزديك اقامتگاه هاي معروف پوكت قرار دارد. در اين سينما تنها مشكلي كه وجود دارد اين است كه ممكن است آنقدر محو تماشاي زيبايي محيط اطراف خود بشويد كه صحنه هاي فيلم را از دست بدهيد.

 اين سينما باعث شده كه تصور ما از تايلند فقط زيبايي هاي طبيعي آن نباشد.  پرده نمايش در روبروي تخته شناوري قرار دارد كه در آن تماشاگران بر روي قايق هاي خاص مي نشينند، سالن آن را به صورت قايق درست كرده اند تا بتواند بر روي آب شناور بماند. در اين مكان هر سال جشنواره فيلم و هنر برگزار مي شود. مواد سازنده آن از مواد بازيافتي هستند كه اين باعث مي شود محيط زيست اطراف آلوده نشود و طرفداران محيط زيست هم از بابت آن هيچ نگراني اي نداشته باشند. وقتي بر روي اين سينماي شناور در حال تماشاي فيلم هستيد انگار بر روي تخته اي سوار شده و در وسط اقيانوسي سرگردان هستيد و به تصاوير متحرك روبروي خود خيره شده ايد، در اطراف خود آسمان پر ستاره، صخره هاي با عظمت و آب هاي بي كران را مي بينيد كه چشم انداز زيبايي به فضاي اطراف سينما داده اند.

منبع: سايت راهنماي سفر


برچسب‌ها: سينماي شناور پوكت، پوكت، تايلند،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۶ آبان ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۰:۲۰ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

جزيره گرمسيري في في در پوكت تايلند

جزيره گرمسيري في في در پوكت تايلند

جزاير6 گانه في في از زيباترين جزاير گرمسيري جهان و يكي از بهترين جاذبه هاي توريستي تايلند و جنوب شرق آسيا است. دو جزيره اصلي آن، في في كوچك Phi Phi Lei  كه خالي از سكنه است و في في بزرگ Phi Phi Don كه ساكنين آن را مسلمانان جنوب تايلند تشكيل مي دهند. سواحل مرجاني مناسب غواصي، غارهاي مرموز و هيجان‌انگيز و طبيعت بي‌نظير، برنامه‌هاي گردر، تني به آب زده و شنا كنند


برچسب‌ها: جزيره گرمسيري في في در پوكت تايلند، جزيره گرمسيري في في در پوكت، جزيره گرمسيري في في تايلند،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۶:۲۳ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

كاخ عظيم بانكوك در تايلند

كاخ عظيم بانكوك در تايلند

كاخ بزرگ بانكوك يا Grand Palace است قصري است بسيار خيره‌كننده و چشمگيركه يكي از معروف‌ ترين بناهاي تايلند مي باشد. كاخ بزگ بانكوك مجموعه‌اي است از ساختمانهاي سلطنتي در بانكوك (پايتخت تايلند) كه از قرن هجدهم محل اقامت رسمي پادشاهان آن كشور بوده‌است. پادشاهان تايلند از قرن بيستم ديگر در كاخ بزرگ زندگي نكردند ولي از اين مجموعه همچنان براي جشن ها و مراسم تشريفاتي استفاده مي شود.


برچسب‌ها: كاخ عظيم بانكوك در تايلند، كاخ عظيم بانكوك، كاخ عظيم در تايلند،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۵:۰۸ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

دنياي زيرآب (Underwater World) پاتايا در تايلند

دنياي زيرآب (Underwater World) پاتايا در تايلند

دنياي زير آب پاتايا تايلند در زميني به مساحت 19 هزار متر مربع ساخته شده و مجموعه اي بي همتا از انواع ابزيان را كه در شرق آسيا زندگي ميكنند در خود جمع كرده است. اين آكواريوم بزرگترين و مدرن ترين آكواريوم درآسيا و همچنين در سطح جهاني مي باشد كه در ناحيه جنوبي پاتايا قرار دارد.


برچسب‌ها: دنياي زيرآب (Underwater World) پاتايا، دنياي زيرآب پاتايا در تايلند، دنياي زيرآب (Underwater World) پاتايا،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۴:۰۶ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

پارك پارادايز سامويي درتايلند

پارك پارادايز سامويي درتايلند

پارك پارادايز يكي از مكان هاي ديدني سامويي در تايلند مي باشد و داراي طبيعت منحصر به فرد ، هوايي مطبوع و تنوع جانوري است. در اين پارك حيوانات اهلي و غير اهلي از قبيل ببر، پلنگ، شير، ميمون، زرافه، آهو و ... بصورت حفاظت شده نگهداري مي شوند .علاوه بر حيوانات بومي انواع مختلف پرندگان در داخل و خارج اين محوطه وجود دارند. پارك پارادايز يك باغ وحش نيست بلكه يك مجموعه از موجوات بومي و غير بومي است.


برچسب‌ها: پارك پارادايز سامويي درتايلند، پارك پارادايز سامويي، پارك پارادايز،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۳:۰۵ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

جزاير جيمزباند پوكت در تايلند

جزاير جيمزباند پوكت در تايلند

يكي از جزاير معروف در پوكت جزاير Ko Tapu معروف به جزيره جيمز باند است كه در فاصله 15 كيلومتري آن قرار دارد. اين مقصد براي اولين بار راه خود را بر روي نقشه هاي توريستي بين المللي از طريق فيلم جيمز باند به نام "مردي با تفنگ طلايي " باز نمود وعلت نام گذاري آن به جيمزباند اين است كه راجر مور هنر پيشه آمريكايي در دهه 1960 در اين جزيره در فيلمي از سري فيلم هاي 007 بازي كرده است.


برچسب‌ها: جزاير جيمزباند پوكت در تايلند، جزاير جيمزباند پوكت، جزاير جيمزباند، جزاير جيمزباند تايلند،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۲:۱۶ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)

پارك سلطنتي راماي نهم بانكوك در تايلند

پارك سلطنتي راماي نهم بانكوك در تايلند

يكي از ديدني هاي معروف بانكوك كه در حومه شهر بانكوك قرار دارد، پارك سلطنتي راماي نهم است.اين پارك در سال 1987 و براي بزرگداشت شصتمين سال تولد پادشاه بوميبول آدوليادج افتتاح شد كه از برترين جاذبه هاي گردشگري بانكوك و جاذبه هاي تايلند ميباشد.پارك راماي فضايي سبز به مساحت 80 هكتار را دارد كه داراي پارك آبي و باغ گياه شناسي مي باشد. اين محل فضايي سبز به مساحت 80 هكتار دارد.


برچسب‌ها: پارك سلطنتي راماي نهم بانكوك در تايلند، پارك سلطنتي راماي نهم بانكوك، پارك سلطنتي راماي نهم،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۱:۱۴ | نویسنده : راهنماسفر | نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
<< مطالب قدیمی‌تر >>